Luksusowe mieszkania do wynajęcia. Najlepsze noclegi dla firm w Krakowie.
Poleć nas znajomym | Dodaj do ulubionych | HOTLINE +48 723 004 744

Najlepsza baza on-line krakowskich apartamentów!

Należymy do programu:
> sleepinkrakow.pl > dlaczego-krakow

 

Jeśli już masz dość przebywania w małych i drogich pokojach hotelowych, to pomyśl o noclegu w komfortowym, w pełni wyposażonym apartamencie. Warto odwiedzić Królewskie miasto Kraków, aby poczuć atmosferę tego niesamowitego miejsca przenosząc się trochę w czasie przechadzając się wąskimi uliczkami podziwiając stare zabudowania. Bardzo duża oferta atrakcji w teatrach, muzeach oraz klubach wraz z magiczną atmosferą starego Miasta i klimatycznymi kawiarniami na Kazimierzu sprawi, że będzie wam trudno wyjechać z Krakowa. Sleep In Krakow wie, że dobry nocleg wpływa korzystnie na samopoczucie w ciągu dnia, dlatego też w naszej ofercie znaleźć można w pełni wyposażone luksusowe apartamenty mieszczące się przy Rynku Głównym, a także na Kazimierzu. W naszych apartamentach goście mają zapewnioną prywatność i domową atmosferę.

Oferujemy bardzo duży wybór obiektów, więc z pewnością znajdziecie jakiś apartament odpowiadający waszym upodobaniom. Nasze apartamenty w Krakowie dają Państwu komfort i swobodę w odkrywaniu uroków miasta. Nasze obiekty noclegowe mieszczą się w zabytkowych kamienicach oraz w nowych apartamentowcach. Z okien będziecie mogli podziwiać Rynek Główny i atrakcje jakie się na jego terenie mieszczą. Nasza propozycja, to również organizacja wycieczek do różnych ciekawych miejsc, które mieszczą się w okolicach Krakowa. Możecie udać się na jednodniową podróż do m.in. Wieliczki, Zakopanego, Wadowic lub Oświęcimia. Licencjonowany przewodnik oprowadzi po najciekawszych miejscach i opowie ich historię.

Ponadto możemy zaoferować Państwu za pośrednictwem naszego portalu sleepinkrakow.pl skorzystanie z opcji wypożyczenia rowerów i skuterów, dzięki czemu bezpośrednio na dwóch kółkach będziecie mogli poznać uroki miasta. Jest to zdecydowanie najlepsza forma zwiedzania, bo można w sposób szybki i łatwy dotrzeć do przeróżnych atrakcji Krakowa. Turyści jak i sami mieszkańcy razem wspólnym głosem uważają, że miasto żyje własnym rytmem. Pomimo tego, że jest dużą ciągle rozwijającą się aglomeracją miejską, nie traci nic ze swojego spokoju, co powoduje, że czas płynie wolniej i każdy, kto przebywa w Krakowie w celach turystycznych czuje się zrelaksowany i wypoczęty.

Portal został
wykonany przez:
posiadasz własny apartament i chcesz oferować za pośrednictwem naszych portali? Zadzwoń +48784222762

 
Apartamenty Kraków | Apartament Chivas | Apartament Ambre | Apartament Campari | Apartament Madera | Apartament AmericanBaza noclegów Kraków | Biuro nieruchomości Kraków